O firmie

AGS Sp. z o.o. to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów

którzy dzięki wieloletniej pracy podczas realizacji kolejnych projektów badawczo-rozwojowych (R&D) oraz inwestycyjnych, rozwijali kompetencje spełniając oczekiwania wymagających, ale jednocześnie świadomych końcowego efektu klientów.

Firma AGS zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów mocowań dla budownictwa. Od początku działalności nacisk kładła przede wszystkim na systemy i rozwiązania, które odróżniają się od produktów dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym. Priorytetem firmy jest dostarczanie innowacyjnych koncepcji, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Własny zakład produkcyjny zapewnia dużą elastyczność, niezbędną do realizacji zamówień wyrobów standardowych, jak również indywidualnych rozwiązań. Zautomatyzowany proces produkcji gwarantuje najwyższą jakość produktów w minimalnie krótkim czasie realizacji zlecenia.

Dzięki doświadczeniu pracowników, opracowane rozwiązania

spełniają najnowsze wytyczne Warunków Technicznych Jakim Powinny Odpowiadać Budynki i Ich Usytuowanie w zakresie izolacyjności termicznej ścian z uwzględnieniem mostków termicznych. W tym zakresie pomysłowość i innowacyjność firmy jest udokumentowana dużą liczbą krajowych i międzynarodowych zastrzeżeń patentowych, a wiedza pracujących w niej specjalistów doceniana jest przez liczne wydawnictwa branżowe.

AGS Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Kleszczowa 18, 02-485 Warszawa,
Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy Sąd Gospodarczy XIII Wydział.

Kapitał zakładowy: 100 000 PLN NIP: 777-315-69-89 REGON: 301362428 KRS: 0000349006

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2019 AGS sp. z o. o. | Projekt i wykonanie: HEDEA