Loading...
Strona główna2018-06-29T11:52:44+01:00

O Firmie

Firma AGS Sp. z o.o. składa się z wykwalifikowanego zespołu specjalistów, którzy poprzez wieloletnią współpracę podczas realizacji kolejnych projektów badawczo rozwojowych (R&D) oraz inwestycyjnych rozwijali oraz doskonali  swoje kompetencje spełniając oczekiwania wymagających, ale jednocześnie świadomych końcowego efektu klientów.

Projektujemy i produkujemy systemy mocowań dla budownictwa. Od początku naszej działalności postawiliśmy na systemy i rozwiązania,  które odróżniają się od produktów dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym.

Własna produkcja, daje nam dużą elastyczność niezbędną do realizacji zamówień wyrobów standardowych jak również indywidualnych rozwiązań, aby zagwarantować najwyższą jakość produktów w minimalnie krótkim czasie realizacji.

Dzięki naszemu know-how, opracowane rozwiązania odpowiadają i zarazem spełniają nowe wytyczne Warunków Technicznych Jakim Powinny Odpowiadać Budynki i Ich Usytuowanie w zakresie izolacyjności termicznej ścian z uwzględnieniem mostków termicznych. W tym zakresie pomysłowość i innowacyjność firmy jest udokumentowana poprzez dużą liczbę krajowych i międzynarodowych zastrzeżeń patentowych.

AKTUALNOŚCI