/Kariera
Kariera 2017-09-04T15:48:46+00:00

Kariera w AGS

Nasza firma jest w ciągłej fazie rozwoju i obiecaliśmy sobie, że ten proces nigdy nie zwolni.

Masz głowę pełną pomysłów? Jesteś typem kreatywnego poszukiwacza? Lubisz ambitne wyzwania i chcesz się nieustannie rozwijać?

Tacy właśnie są ludzie, którzy postanowili dołączyć do Zespołu AGS. Wspólnie stawiają przed sobą kolejne cele. Tworzą team, który lubi ze sobą pracować i w atmosferze poszanowania do siebie i innych, wewnętrznie się motywuje.

Jesteś lub planujesz być dobrym handlowcem, inżynierem, logistykiem? Lubisz zagadnienia związane z budownictwem i metaloplastyką? A może łączysz kilka wartościowych cech i umiejętności?

Jeśli chcesz , żeby twoja praca była ciekawą przygodą i niezapomnianą podróżą, to zapraszamy do złożenia aplikacji przy użyciu formularza lub wysyłając wiadomość bezpośrednio na adres biuro@ags.org.pl

(Prosimy, aby CV oraz List Motywacyjny były zapisane w formacie pdf i zatytułowane imieniem i nazwiskiem kandydata np. Anna_Kowalska_CV.pdf)

W wysłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AGS Sp.z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych