POBIERZ KATALOG

Konsole z powłoką antykorozyjną Magnelis®

Wyrób dopuszczony do obrotu i stosowania
na podstawie Krajowej Oceny Technicznej (KOT)
Wyrób odporny na korozję do klasy C5, dzięki zastosowaniu powłoki metalicznej Magnelis®
Wyrób przebadany przez ITB pod względem §225 WT budynków w zakresie nieodpadania okładzin elewacyjnych w czasie aż 120 minut
Wyrób oznakowany znakiem Budowlanym "B" oraz "CE"

Konsole Magnelis® HI+

Konsole pasywne ze stali czarnej S320 GD z powłoką metaliczną Magnelis® to najbardziej konkurencyjne rozwiązanie na rynku konsol – zarówno pod kątem jakościowym jak i kosztowym!  Znakomity skład chemiczny powłoki antykorozyjnej zapewnia najwyższy poziom ochrony powierzchni i krawędzi cięcia, w nawet najbardziej agresywnych warunkach środowiskowych do klasy korozyjnej środowiska C5! Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie konsol AGS i zastosowaniu w nich dodatkowych otworów, konsole charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, co pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjnych budynku i zniwelowanie występowania punktowych mostków termicznych. Wykazują zgodność z alkaicznymi materiałami budowlanymi, takimi jak beton czy zaprawa murarską.

Konsole elewacyjne AGS zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić zastosowanie pod elewacją dowolnego ocieplenia – bez względu na jego gęstość. Łączniki budowlane AGS ograniczają w znaczny sposób przewodzenie zimna w głąb budynku.

Rozwiązania charakteryzują się poprawkami od punktowych mostków termicznych na poziomie U=0,002 W/m2*K dla konsol wiatrowych oraz U=0,006 W/m2*K dla konsol nośnych. Firma AGS produkuje również konsole do elewacji wentylowanych o wymiarach niestandardowych, dostosowanych do konkretnego projektu i oczekiwań Klienta.

W związku ze wzrostem cen aluminium konsole aluminiowe stały się drogie, poznaj ceny konsol z powłoką antykorozyjną pod elewacje wentylowane!