POBIERZ KATALOG

O nas

AGS Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i produkcją innowacyjnych i niespotykanych na rynku systemów mocowań elewacji wentylowanych. Proponowane rozwiązania pasywne wyróżniają się trwałością, a przede wszystkim bezpieczeństwem, które potwierdzają liczne certyfikaty i badania przeprowadzane w wiodących jednostkach badawczych.

Wszystkie systemy mocowań spełniają wymogi przeciwpożarowe, normy trwałości z uwzględnieniem kategorii korozyjnej środowiska oraz wytyczne Warunków Technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie w zakresie izolacyjności termicznej ścian z uwzględnieniem mostków termicznych.

Flagowym produktem firmy są konsole pasywne o charakterystycznym kształcie, wykonane w dwóch wariantach: ze stali nierdzewnej 1.4301 / 1.4307 / 1.4401 / 1.4407 o grubości 2 lub 3 mm oraz ze stali czarnej S320 GD, pokrytej powłoką metaliczną Magnelis®. Ofertę firmy uzupełniają okładziny elewacyjne, łączniki i akcesoria.

Spółka AGS jako jedyna na rynku polskim posiada w swojej standardowej ofercie konsole z przetłoczeniem na stopkach, zwiększającym nośność kształtownika nawet o kilkadziesiąt procent, oraz z otworowaniem, które w skuteczny sposób ogranicza przewodność cieplną całego łącznika.

Zespół AGS składa się z doświadczonych specjalistów, ukierunkowanych na ciągły rozwój oraz realizację innowacyjnych i niespotykanych na rynku projektów badawczo rozwojowych (B+R).

AGS posiada własny park maszynowy, składający się z pięciu specjalistycznych linii sterowanych numerycznie, zapewniających precyzyjne zarządzanie procesem produkcyjnym oraz gwarancję najwyższej jakości wytwarzanego produktu.

Automatyzacja procesu produkcji zapewnia krótki czas realizacji zamówień, pozwalając jednocześnie na wykonawstwo projektów specjalnych, dostosowanych do oczekiwań Klienta.

Współpracując z AGS zyskasz odpowiednie wsparcie już na początkowym etapie projektu. Na podstawie przedstawionej dokumentacji, Zespół Techniczny AGS zaproponuje najbardziej optymalne rozwiązanie, uwzględniając przy tym wymagania prawno-techniczne i materiałowe.

Dynamiczny rozwój spółki oraz ciągłe rozbudowywanie  i ulepszanie oferty produktowej przyczyniły się do uzyskania prawa ochrony własności intelektualnej.