POBIERZ KATALOG

Podkonstrukcje AGS na 30. edycji targów BUDMA w Poznaniu

Podczas jednego z największych wydarzeń na polskim rynku budowlanym, AGS – polski producent systemów mocowań do elewacji – zaprezentował wyjątkowo konkurencyjne mocowania pasywne, odporne na korozję do klasy C5! 

Ponad 300 wystawców zgromadziło się na Międzynarodowych Targach Poznańskich! To właśnie tam w dniach od 1 do 4 lutego 2022 roku odbyły się doskonale znane w branży budowlanej targi BUDMA – przestrzeń do spotkań biznesowych i prezentacji nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych. 

Wśród prezentowanych nowości na stoisku AGS znalazł się projekt podkonstrukcji 3D z powłoką antykorozyjną Magnelis®, dedykowany do montażu elewacji przestrzennych.  Autorski system AGS jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów, którzy w realizacji swoich inwestycji kierują się zarówno nowoczesnym wyglądem budynków, jak i gwarancją ich pasywności. Do wykonania systemu wykorzystano profile pokryte powłoką Magnelis® – jest ona jedyną powłoką metaliczną certyfikowaną do stosowania w środowisku klasy korozyjnej C5, a także najbardziej efektywną  jakościowo i kosztowo alternatywą dla powszechnie stosowanego na rynku budowlanym aluminium.

Atutem naszych mocowań jest ich odpororność korozyjna, jak i ognioodporność. Elewacja, jako jeden z ważniejszych elementów budynku, pełni rolę nie tylko estetyczną – równie istotne jest zapewnienie gwarancji bezpieczeństwa systemu. Oferowane przez nas rozwiązania spełniają wymagania §225 Warunków Technicznych w zakresie nieodpadania okładzin elewacyjnych w czasie aż 120 minut, co potwierdzają badania przeprowadzone w akredytowanych jednostkach badawczych.